Przegląd prasy z marca 2023. Zestaw najważniejszych wydarzeń miesiąca. Co działo się w Szczekocinach?

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Szczekociny zmienił się  w marcu 2023?
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Szczekociny zmienił się w marcu 2023? CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w marcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Szczekocin najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Terminy NFZ na tomografię emisyjną w Szczekocinach. Terminy aktualne na 1.04.2023”?

Przegląd marca 2023 w Szczekocinach: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z marca 2023 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Terminy NFZ na tomografię emisyjną w Szczekocinach. Terminy aktualne na 1.04.2023

Jak długo trzeba czekać na tomografię emisyjną na NFZ w Szczekocinach? Czasami zdarza się, że terminy są dosyć odległe. Dlatego warto sprawdzać, gdzie na NFZ uda się dostać szybciej. Przedstawiamy listę miejsc, dzięki której dowiesz się, gdzie kolejka na tomografię emisyjną w Szczekocinach może być krótsza (stan na 1.04.2023).

📢 Kolejki NFZ w Szczekocinach na terapię hiperbaryczną - 1.04.2023

Jaki jest najbliższy termin na terapię hiperbaryczną na NFZ w Szczekocinach? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na terapię hiperbaryczną na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 1.04.2023).

📢 Terminy NFZ w Szczekocinach na badania genetyczne - 1.04.2023

Jak długo trzeba czekać na badania genetyczne na NFZ w Szczekocinach? Czasami zdarza się, że terminy są dosyć odległe. Dlatego warto sprawdzać, gdzie na NFZ uda się dostać szybciej. Przedstawiamy listę miejsc, dzięki której dowiesz się, gdzie kolejka na badania genetyczne w Szczekocinach może być krótsza (stan na 1.04.2023).

Zrób sobie prezent

Materiały promocyjne partnera

Prasówka kwiecień Szczekociny: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w marcu uwagę czytelniczek i czytelników ze Szczekocin. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Kolejki NFZ w Szczekocinach na leczenie aparatem ortodontycznym. Dane aktualne na 1.04.2023

Jak długie są kolejki NFZ na leczenie aparatem ortodontycznym w Szczekocinach? Zwykle termin wykonania określonego świadczenia jest odległy. Warto wtedy znać miejsca, gdzie kolejka będzie krótsza. Zobacz, gdzie na 1.04.2023 będzie termin na leczenie aparatem ortodontycznym w twojej okolicy. W ten sposób będziesz mieć informacje, gdzie na NFZw Szczekocinach czas oczekiwania na leczenie aparatem ortodontycznym będzie najkrótszy.

📢 Kolejki NFZ na fizjoterapię domową w Szczekocinach. Terminy aktualne na 1.04.2023

Jak sprawdzić, jak długie są kolejki NFZ na fizjoterapię domową w Szczekocinach? Przedstawiamy zestawienie miejsc, dzięki któremu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na fizjoterapię domową na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 1.04.2023). Jest to dobry sposób, aby dowiedzieć się, gdzie kolejka jest krótsza.

📢 Kolejki NFZ w Szczekocinach na rezonans magnetyczny. Dane aktualne na 1.04.2023

Szukasz najbliższego terminu na rezonans magnetyczny na NFZ w Szczekocinach? Sprawdź zestawienie miejsc, z którego będziesz wiedzieć, gdzie zrealizujesz świadczenie na NFZ w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy. Kolejki potrafią być długie, dlatego dobrze jest wiedzieć, gdzie jest szansa dostać się szybciej na rezonans magnetyczny na NFZ (stan na 1.04.2023).

📢 Kolejki NFZ w Szczekocinach na kolonoskopię. Dane aktualne na 1.04.2023

Szukasz najbliższego terminu na kolonoskopię na NFZ w Szczekocinach? Sprawdź zestawienie miejsc, z którego będziesz wiedzieć, gdzie zrealizujesz świadczenie na NFZ w najbliższym możliwym terminie w twojej bliskiej okolicy. Kolejki potrafią być długie, dlatego dobrze jest wiedzieć, gdzie jest szansa dostać się szybciej na kolonoskopię na NFZ (stan na 1.04.2023).

📢 Terminy NFZ na tomografię komputerową w Szczekocinach. Terminy aktualne na 1.04.2023

Jaki jest najbliższy termin na tomografię komputerową na NFZ w Szczekocinach? Wszyscy wiemy, że kolejki potrafią być długie. Sprawdź zestawienie, które przygotowaliśmy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, gdzie dostaniesz się na tomografię komputerową na NFZ w swoim mieście w najbliższym możliwym terminie (stan na 1.04.2023).

📢 Kolejki NFZ w Szczekocinach na gastroskopię - 1.04.2023

Jakie są terminy NFZ na gastroskopię w Szczekocinach? Może się zdarzyć tak, że kolejka do wykonania świadczenia jest długa. Z tego względu warto znać miejsca, gdzie na NFZ uda nam się dostać szybciej. Sprawdź nasze zestawienie (stan na 1.04.2023), gdzie na gastroskopię można znaleźć krótszy termin na NFZ. Zobacz, czy w twojej okolicy jest szansa na szybsze wykonanie świadczenia.

📢 Dom i ogród na wiosnę. Wiosenne porządki w ogrodzie i na działce 31.03.2023

Teraz jest właściwy czas: podpowiadamy, które prace dobrze jest wykonać na przedwiośniu. Nasz ogród będzie nam za to wdzięczny!

📢 Najnowsze cenniki nawozów 2023. Po ile u was saletra? Rolnicy podają ceny w rożnych częściach Polski

Nowe cenniki nawozów przynoszą niższe ceny za tonę potrzebnego rolnikom produktu. – Od lutego bieżącego roku cenniki zostały obniżone o ok. 20-30 procent – podaje w najnowszym komunikacie Marcin Kowalczyk, wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A., Prezes Zarządu Grupy Azoty Puławy. Producent informuje o obniżce cen nawozów azotowych od piątku 17 marca i kolejnej wieloskładnikowych od 24 marca.

📢 Uprawa papryki na działce i balkonie będzie łatwiejsza, niż może się wydawać. Poznaj wskazówki

Uprawa papryki nie należy do najłatwiejszych? Praktycy mówią, że wprost przeciwnie - jest możliwa w przydomowym ogródku, na działce czy nawet na balkonie. Przede wszystkim trzeba zadbać, by roślina miała ciepłe i słoneczne stanowisko. Podpowiadamy, kiedy posiać paprykę i kiedy rozsadę wysadzić do gruntu czy szklarni.

📢 Przedszkola w Szczekocinach w roku szkolnym 2023/2024. Dane kontaktowe, adresy

O rozwój dziecka warto dbać już od najmłodszych lat. Możesz więc zapisać je do jednego z przedszkoli w Szczekocinach. Zobacz adresy dostępnych placówek. Uzyskaj informacje także o tym, w jakim terminie rozpoczynają się rekrutacje i jakie kryteria brane są pod uwagę, a także jak ważne jest, aby Twoje dziecko jak najwcześniej rozpoczęło naukę życia w grupie.

📢 Tak mieszka Iwona z „Sanatorium Miłości”. Mieszkanie ma charakter tak, jak jego właścicielka

Iwona Żarnowiecka została królową turnusu 5. edycji programu Telewizji Polskiej „Sanatorium Miłości”. Charyzmatyczna uczestniczka show na co dzień mieszka na warszawskiej Białołęce. Seniorka pokazała swoje mieszkanie widzom programu „Pytanie na Śniadanie”.

📢 Problem w postaci eternitu na dachu – jak go rozwiązać?

Eternitem w skrócie określa się budownictwo, w którym dominuje azbest. Dawniej wykorzystywany w budownictwie regularnie, dzisiaj jest źródłem problemów. Badania nad azbestem udowodniły, że ma on właściwości rakotwórcze i niesie za sobą same złe symptomy. Na szczęście z eternitem uporać postanowiła się Unia Europejska. Rozporządzenie z 2002 roku nakazuje państwom członkowskim uporanie się z azbestem do 2032 roku.

📢 Tygodniowy przegląd prasy 19.03.2023: Szczekociny, 12.03-18.03.2023. Poznaj najważniejsze informacje ze Szczekocin

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami ze Szczekocin, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 12.03 a 18.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Terminy NFZ w Szczekocinach na tomografię emisyjną - 18.03.2023”?

📢 Nie daj się złowić oszustom!

📢 Miasta w Śląskiem, gdzie wyłączą prąd na kilka godzin - sprawdź ulice! Na LIŚCIE Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Częstochowa, Zabrze, Tychy...

Oto LISTA miast, które znalazły się na liście opublikowanej przez Tauron. Przez kilka godzin mieszkańcy wybranych miast i powiatów w woj. śląskim nie będą mieli prądu dzisiaj 13 marca, ale także w najbliższych dniach. Których dokładnie ulic w tych miastach dotyczy KOMUNIKAT? Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy.

📢 Przegląd tygodnia z 12.03.2023 w Szczekocinach. Najważniejsze wydarzenia od 5.03 do 11.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami ze Szczekocin, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 5.03 a 11.03.2023. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Życzenia na Dzień Mężczyzny 2023. SMS, Messenger, Whatsapp z pięknymi wierszykami i życzeniami”?

📢 Większy limit na zakup węgla w internetowym sklepie PGG. Można kupić do 5 ton na rok!

W internetowym sklepie Polskiej Grupy Górniczej zwiększony został limit zakupu węgla. Od poniedziałku 6 marca 2023 r. limit ten wynosi do pięciu ton na klienta rocznie dla wszystkich sortymentów w e-sklepie, włącznie z węglem workowanym. Jak słyszymy w spółce zwiększone limity jest to odpowiedź na sygnały ze strony kupujących i rosnące zainteresowanie zakupami w sklepie internetowym PGG S.A.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

Gazeta Lubuska. Ewakuacja w Zielonej Górze. W garażu były bomby

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na szczekociny.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie